Vinisfera

Amazing Chile Wine Show Warsaw 2019

Zapraszamy na degustację win z Chile jakiej nigdy dotąd nie było! 10 października, obecnie mieszkający w Warszawie, znany chilijski dziennikarz i krytyk winiarski Eduardo Brethauer zaprasza Państwa na targi wina z Chile, podczas których poprowadzi Master Class prezentując wina nowej, ekscytującej fali win chilijskich ostatnich lat.

Informacja prasowa

      AMAZING CHILE WINE SHOW WARSAW 2019

Zapraszamy na degustację win z Chile jakiej nigdy dotąd nie było!

10 października, obecnie mieszkający w Warszawie, znany chilijski dziennikarz i krytyk winiarski Eduardo Brethauer zaprasza Państwa na targi wina z Chile, podczas których poprowadzi Master Class prezentując wina nowej, ekscytującej fali win chilijskich ostatnich lat.

Wina chilijskie są obecne na półkach w Polsce od lat i cieszą się powodzeniem wśród konsumentów. Według Eduardo Brethauera nie odzwierciedlają dynamiki i różnorodności portfolio Chile. Dziś, na naszych oczach winiarstwo chilijskie przechodzi transformację. Swego rodzaju winiarski BIG BANG. Dzięki temu wyjątkowemu wydarzeniu w Warszawie chcemy odzwierciedlić emocje, jakie budzą te nowe ścieżki wytyczane przez chilijskich winiarzy – podkreśla Brethauer.

Z nowymi uprawami w Patagonii, na wybrzeżu Pacyfiku oraz wysoko w Andach, z renesansem starych winnic i krzewów, które w niektórych przypadkach przekraczają 200 lat, oraz z poszukiwaniem świeżości i elegancji klasyków jak cabernet sauvignon oraz innych czerwonych odmian bordoskich, nowa scena win chilijskich jest nie tylko zróżnicowana, atrakcyjna i oferująca wiele wrażeń.

Podczas AMAZING CHILE WINE SHOW WARSAW 2019 Eduardo Brethauer chce podzielić się z polską branżą winiarską swoimi ulubionymi winami. Zaprezentuje wina, które wywołują emocje i sprawiają, że podróżujemy w czasie i przestrzeni. Podczas Master Class Eduardo Brethauer zabierze nas w podróż od północy Chile aż po samo południe, od plaż Pacyfiku aż po szczyty Andów, zatrzymując się na tych winach, które nie tylko odzwierciedlają jakość, lecz także mają wyjątkowy charakter.

Master Class i targi organizowane są przez AS Wines i polską dziennikarkę winiarską Anię Smolec, która zaprasza wszystkich dziennikarzy, sommelierów, blogerów, importerów, dystrybutorów i miłośników wina na spotkanie lub ponowne nawiązanie kontaktu z tym nowym Chile.

Aby dokonać rezerwacji, napisz na ania@pink-mode.com lub zarejestruj się.

Organizatorzy:

EDUARDO BRETHAUER
Dziennikarz i degustator. Autor książki Vinos con Cuento. Współzałożyciel i redaktor magazynu Vitis Magazine. Korespondent zagranicznych mediów i sędzia międzynarodowych konkursów winiarskich. Chilijski przedstawiciel Six Nations Wine Challenge w Australii. Członek Circle Wine Writers Wielkiej Brytanii, La Commenda Major de Rosselló i Zrzeszenia Krytyków Kulinarnych Chile. Założyciel Vignadores de Carignan i niestrudzony obrońca tradycyjnego winiarstwa i małych, rodzinnych projektów oraz zapomnianych skarbów winiarstwa chilijskiego.
Kontakt:
Brethauer: www.brethauer.cl
Instagram @eduardo_brethauer
Facebook: Eduardo Brethauer Roncagliolo
E-mail:
eduardo@brethauer.cl

ANIA SMOLEC
Dziennikarka specjalizującą się w zagadnieniach związanych z winem i gastronomią z ponad 10-letnim doświadczeniem, degustatorka i sędzia w konkursach enologicznych, takich jak Vinitaly Concorso Enologico, Concours Mondial de Bruxelles, Citadelles du Vin i Mundus Vini. Odwiedziła ponad 30 krajów, swoje doświadczenia winiarsko kulinarne komunikuje w mediach. Dziś jego praca składa się z kilku projektów związanych z promocją kultury wina. Jest odpowiedzialna za sekcję Wine & Food w VITIS Magazine a także jest stałą felietonistką na stronie winnicy Concha y Toro. Ma blog o winach dla swoich czytelników w Polsce i pracuje nad różnymi projektami redakcyjnymi. Organizatorka eventów i warsztatów winiarskich w Polsce, Chile oraz rynkach azjatyckich oraz podróży winiarskich tak dla osób z branży jak i klientów prywatnych.
Kontakt:
web: www.pink-mode.com
Intagram: @aniasmolec
E-mail:
ania@pink-mode.com

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Vinisfera
Przewiń do góry

Jeżeli chcesz skorzystać z naszej strony musisz mieć powyżej 18 lat.

Czy jesteś osobą pełnoletnią ?

 

ABY WEJŚĆ NA STORNĘ

MUSISZ MIEĆUKOŃCZONE

18 LAT