Vinisfera

Mielżyński

Popularne miejsce „winiarskie” w Warszawie (oraz w Poznaniu). Oprócz sklepu w lokalu znajduje się również wine bar stanowiący integralną część łączącą wina ze Starego Kontynentu oraz Nowy Świat.

Firma znajduje się blisko centrum Warszawy, w sąsiedztwie największego centrum handlowego Arkadia i Warszawskiego cmentarza-pomnika Powązek.

Uliczka Burakowska skrywa przepiękny zakątek –podwórze Starej Fabryki Koronek. Wśród porośniętych winoroślą budynków wyłożona brukiem alejka prowadzi do małego skweru osłoniętego zielenią drzew. W tym otoczeniu, na powierzchni prawie 600 metrów kwadratowych znajduje się warehouse Mielżyński Wines & Spirits.

Nasz sklep w formie wypełnionego skrzynkami składu win zachęca wszystkich do samodzielnego zgłębiania jego tajemnic lub do skorzystania z pomocy kompetentnych sommelierów, którzy są zawsze do Państwa dyspozycji.

Oprócz sklepu w naszym lokalu znajduje się również wine bar stanowiący integralną część łączącą wina ze Starego Kontynentu oraz Nowy Świat.

Wina importujemy z całego świata prosto z winnic zaprzyjaźnionych producentów co gwarantuje naszym klientom wysoką jakość i konkurencyjne ceny produktów.

Autorska lista win Roberta Mielżyńskiego, na której wciąż pojawiają się nowe, ciekawe pozycje, daje pełnie możliwości wyboru zarówno znawcom jak i wszystkim tym, którzy po prostu lubią wino.

{http://www.youtube.com/watch?v=sx_Hsm0tW6s}

Wine-bar, czyli otwarta dla oczu klientów kuchnia, serwuje świeżo przygotowywane dania z urozmaiconej i codziennie zmieniającej się karty oraz duży wybór wyśmienitych przekąsek do wina. Zapraszamy na sezonowe pyszności oraz własnej roboty tarty z owocami.

Cyklicznie organizujemy degustacje z cyklu ‘Sounds of Wine’ z udziałem producentów przyjeżdżających do nas z różnych stron świata by opowiedzieć o swoich winach. Każda degustacja zakończona jest koncertem muzycznym co podkreśla fakt iż dla nas wino nieodłącznie powiązane jest ze sztuką.

W naszej ofercie również wyśmienite oliwy, octy, octy balsamiczne oraz akcesoria związane z winem.

www.mielzynski.pl

Adres:
Burakowska 5A/7,
01-066 Warszawa
Telefon: (022) 636-87-09
Fax: (022) 887-38-05

Zobacz opinie w serwisie Gastronauci

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Vinisfera
Przewiń do góry

Jeżeli chcesz skorzystać z naszej strony musisz mieć powyżej 18 lat.

Czy jesteś osobą pełnoletnią ?

 

ABY WEJŚĆ NA STORNĘ

MUSISZ MIEĆUKOŃCZONE

18 LAT