Vinisfera

Pasieka 'Dziki miód’

Do naszej bazy trafia pasieka produkująca miody pitne oraz wina z odmiany zweigelt. Położona jest na skraju województwa lubuskiego i zachodniopomorskiego.

Pasieka Dziki Miód to nie tylko pasieka lecz od 2013 roku również mała winnica. Położone są one na skraju województwa lubuskiego i zachodniopomorskiego. Na czystych ekologicznie terenach, wśród łąk i lasów, właściciele pozyskują różne gatunki miodów a także sycą miody pitne. Jak pisza właściciele: „Nasze pszczoły zbierają nektar, pyłek i spadź z roślin występujących w naturalnym środowisku, z dala od ośrodków przemysłowych. Gospodarujemy zgodnie z zasadami ekologii i zgodnie z zasadami zdrowego żywienia”.

W roku 2013 zapadła decyzja o dołączeniu do miodów pitnych również i wina. Po poszukiwaniach  odmiany winorośli, zapadła decyzja – posadzony został zweigelt.
Winnica położona jest na skraju wioski, niedaleko pól i lasów, co sprzyja naturalnym zabiegom i pielęgnacji roślin.
Turystom właścicicele polecają pole namiotowe – w pobliżu rzeki Myśla. Jest ono dobrą bazą wypadową dla kajakarzy, innych grup i osób indywidualnych. Istnieje również możliwość noclegu w przyczepie kempingowej.
 
Kontakt:
Pasieka Dziki Miód / Winnica Piwowar
Dargomyśl 39 A
74-404 Cychry
tel. 514602155,  607626215

www.dzikimiod.pl
Profil na Facebooku –
tutaj
Zapisz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Vinisfera
Przewiń do góry

Jeżeli chcesz skorzystać z naszej strony musisz mieć powyżej 18 lat.

Czy jesteś osobą pełnoletnią ?

 

ABY WEJŚĆ NA STORNĘ

MUSISZ MIEĆUKOŃCZONE

18 LAT