Vinisfera

Riesling Weeks 2022 – degustacje w Katowicach i w Krakowie!


W dniach 11 i 12 lipca br. odbędą się degustacje win niemieckich organizowane przez Niemiecki Instytut Wina. Degustacje odbędą się w dwóch miastach południowej Polski – Katowicach i w Krakowie. Działania te są podjęte w ramach trwającej aktualnie akcji Riesling Weeks 2022.
Tematem degustacji będzie Riesling, najważniejsza dla niemieckiego winiarstwa odmiana winorośli. Niemcy są największym jego producentem rieslinga na świecie, z areałem ponad 24 tyś ha.
Degustacje poprowadzi Mariusz Kapczyński, dziennikarz i krytyk winiarski, red. naczelny Vinisfera.pl.

W Katowicach spotkanie odbędzie się 11 lipca o godz. 12.00 w Restauracji Kaktusy w Hotel Diament Plaza, a w Krakowie w dniu 12.lipca w Hotel PURO Kraków Kazimierz o godz. 11.00 dla profesjonalistów oraz o godz. 18.00 dla miłośników wina.


Udział w degustacjach dla branży/mediów branżowych jest bezpłatny. Zgłoszenia przyjmujemy pod mailem marketing@winaniemieckie.pl. Więcej informacji w wydarzeniach na profilu FB www.facebook.com/Niemiecki InstytutWina

Udział dla miłośników wina jest odpłatny i wynosi 40 zł od osoby. Więcej informacji i zgłoszenia na https://app.evenea.pl/event/degustacjakrakow/.

Partner akcji Riesling Weeks: Winterhalter.
Partnerzy medialni akcji Riesling Weeks : Czas Wina, Ferment pismo o winie, Food Service, Kobiety i Wino, Ouichef, Restauracja, Radio Kulinarne, Trybuszon, Vinisfera, Winicjatywa.

Zapraszamy miłośników wina do skosztowania najlepszych niemieckich rieslingów!
Oficjalne hasztagi: #rieslingweeks2022 #tygodnierieslinga2022 #królriesling #rieslingrocks #rieslingweekspolska

Vinisfera
Przewiń do góry

Jeżeli chcesz skorzystać z naszej strony musisz mieć powyżej 18 lat.

Czy jesteś osobą pełnoletnią ?

 

ABY WEJŚĆ NA STORNĘ

MUSISZ MIEĆUKOŃCZONE

18 LAT