Vinisfera

„Subtilité” – wine bar na krakowskim lotnisku

Na krakowskim lotnisku w Balicach otwiera się Subtilité Wine & Bar. Jest to pierwsza taka „placówka” na polskich lotniskach. Będzie to kolejny punkt promocji i możliwości degustacji lokalnych produktów. Do tej pory skromna oferta polskich win była dostępna na lotniskach do zakupu, jednak szans na ich spróbowanie nie było.
„Subtilité” (fr. „subtelność”) oparty jest o autorską kartę win – to atrakcyjna selekcja i ciekawy wybór, który umilić ma podróżującym oczekiwanie na samolot. Bar zlokalizowany jest w strefie odlotów, po przejściu strefy bezpieczeństwa, między bramką 3 i 4.

"Czarna Owca" wine bar na krakowskim Kazimierzu. Jego właściciel zdecydował się uruchomić kolejny winiarski punkt na lotnisku

Oprócz win importowanych w wine barze będzie można również spróbować win polskich oraz lokalnych cydrów. Oficjalne otwarcie winebaru przewidziane jest na koniec maja. Osoby chętne do pracy w Subtilité Wine & Bar zapraszamy na rozmowę. Gości przed odlotem zapraszamy codziennie – mówi stojący za tym projektem Radosław Kimszal (który jest jednocześnie właścicielem wine-baru „Czarna Owca” na krakowskim Kazimierzu).

Więcej informacji wkrótce!

Rekrutacja:
tel: 668 295 188
email: dajwor20@czarnaowcawinobar.pl

Vinisfera
Przewiń do góry

Jeżeli chcesz skorzystać z naszej strony musisz mieć powyżej 18 lat.

Czy jesteś osobą pełnoletnią ?

 

ABY WEJŚĆ NA STORNĘ

MUSISZ MIEĆUKOŃCZONE

18 LAT