Vinisfera

Varsovino & Taste Spain 2022

W imieniu Ambasady Hiszpanii zapraszamy na VARSOVINO & TASTE SPAIN.

20 września w hotelu Crowne Plaza w Warszawie 20 winiarzy i 10 firm spożywczych z Hiszpanii zaprezentuje swoją najnowszą ofertę.

Goście VARSOVINO & TASTE SPAIN będą mogli spróbować klasycznych win z Rioja czy Ribera del Duero oraz najnowszych, ciekawych interpretacji winiarskich z krainy Don Kichota.
Będą wyśmienite, najwyższej jakości szynki jamón iberico i tradycyjne hiszpańskie sery i wędliny. Pokażą sie też producenci oliwy, oliwek i typowo hiszpańskich dań gotowych.
Spotkanie dedykowane jest osobom profesjonalnie związanym z importem i dystrybucją wina i delikatesów spożywczych.

Prosimy o wcześniejszą rejestrację klikając tutaj.

Organizatorem VARSOVINO & TASTE SPAIN jest Ambasada Hiszpanii.

Wystawcy:

1. Bodegas Finca la Capilla, Salvador F. Montenegro, wina DO Ribera del Duero, www.fincalacapilla.com
2 Palacio Quemado, Marzena Dziuk, wina DO Ribera del Guadiana, www.alvear.es
3 Bodegas Ollauri, Ana Barba, wina DOCa Rioja, www.bodegasollauri.com/en
4 Arturo Sanchez e Hijos, María Escudero, szynki i wędliny, www.arturosanchez.com
5 Bodegas Valparaiso, Yolanda Martín, wina DOCa Ribera del Duero, www.bodegasvalparaiso.com
6 Peninsula Vinicultores, Klaus Andersen, wina DOCa Rioja, www.peninsula.wine
7 Faroliva, Pablo Martín, oliwki, przetwory, www.faroliva.com
8 Grupo Enate, Elena García-Arroba Torrillas, wina DO Vinos de Madrid, www.grupoenate.es
9 Gordonzello, Gema Sánchez-Muliterno, wina DO Leon, www.gordonzello.com
10 Palacios Alimentacion, Millan Olmos Fuentetaja, tortilla de patatas, www.palacios.es
11 Bodegas Matarromera, Laura Delgado, wina DO Toro, DO Cigales. www.matarromera.es
12 Jamones Hermanos Hoyos, Eduardo Rojo, szynki i wędliny, www.hermanoshoyos.es
13 220 Cantaras, María Teresa Alvarez Garate, wina DOCa Rioja, www.bodega220cantaras.com
14 Bodegas Cuevas Jimenez, María Luisa Cuevas, wina DO Ribera del Duero, www.ferratus.es
15 Bodegas Alcardet, Lucía López, wina DO La Mancha, www.alcardet.com
16 Manuel Guillen, Juan Francisco Montero, szynki i wędliny, www.ibericosguillen.com
17 Bodegas Medrano Irazu, Pilar Lorenzo Richart, wina DOCa Rioja, www.medranoirazu.com
18 Finca la Venta de Don Quijote, Marta Pérez Molina, wina Tierra de Castilla, www.fincalaventa.com
19 Quesos de Hualdo, Wioleta Paduch, sery, www.quesosdehualdo.com
20 Revisan, Alberto Gutiérrez, szynki i wędliny, www.revisan.com
21 Bodegas Cornelio Dinastia, Oscar Rivas Lobón, wina DOCa Rioja, www.bodegascornelio.es
22 Bodegas Ayuso, María Angeles Martínez Jiménez, wina DO La Mancha, www.bodegasayuso.es
23 Bodegas Carchelo, David Ferraje, wina DO Jumilla, www.carchelo.com
24 Carnicas Serrano, Inmaculada Hernández, szynki i wędliny, www.cserrano.es
25 Diez Siglos de Verdejo, Miguel Renedo, wina DO Rueda, www.diezsiglos.es
26 Valdeviñas, Alicia Carro, wina DO Ribera del Duero, www.valdevinas.es
27 Bodegas Jimenez Vila, Luisa Jiménez Vila, wina DO Utiel Requena, www.jimenezvila.es
28 Moli d Oligasull, Antonio Blasco, oliwa z oliwek, migdały, www.olisgasull.com
29 Comercial Granell, Elena Bisbal, kawa, www.cafesgranell.es

Vinisfera
Przewiń do góry

Jeżeli chcesz skorzystać z naszej strony musisz mieć powyżej 18 lat.

Czy jesteś osobą pełnoletnią ?

 

ABY WEJŚĆ NA STORNĘ

MUSISZ MIEĆUKOŃCZONE

18 LAT