Vinisfera

VI Jurajski Piknik Winny

Serdecznie zapraszamy na wyjątkową, „jurajską” imprezę.
data: 25-26.06.22r. godz. 11-18
miejsce: Pstrąg Ojcowski, Ojców 48
organizatorzy: Stowarzyszenie Winiarzy Jury Krakowskiej, Pstrąg Ojcowski
patronat honorowy: Starosta Krakowski Wojciech Pałka, Burmistrz Miasta i Gminy Skała Krzysztof Wójtowicz
patronat medialny: Radio Kulinarne, Stowarzyszenie Kobiety i Wino, Paragraf w Kieliszku, Vinisfera.pl, Promotor Kulinarny Bartosz Wilczyński.


Już po raz szósty Stowarzyszenie Winiarzy Jury Krakowskiej wspólnie z Pstrągiem Ojcowskim mają przyjemność zaprosić na Jurajski Piknik Winny. Wydarzenie ma na celu promocję regionu winiarskiego Jury Krakowskiej oraz propagowanie lokalnej działalności rolniczej, kulinarnej i turystycznej.
Tegoroczna edycja, po raz pierwszy potrwa aż dwa dni a podczas inauguracji wydarzenia w sobotę 25 czerwca zostanie odsłonięta tablica prezentująca Jurajski Szlak Winny. Podczas pikniku spotkamy się winiarzami z takich winnic jak: Winnica Amonit, Winnica Słońce i Wiatr, Winnica Goja czy Zagardle. Będzie również możliwość degustacji regionalnych produktów od lokalnych producentów. Pstrąg Ojcowski, sery dojrzewające, miody, przetwory czy owoce z pobliskich sadów to tylko niektóre smakołyki, które zagoszczą na Jurajskim stole. O kulinaria zadbają również Panie z Koła Gospodyń Wiejskich z Cianowic, odtwarzając zapomniane smaki z podkrakowskich wsi.

Vinisfera
Przewiń do góry

Jeżeli chcesz skorzystać z naszej strony musisz mieć powyżej 18 lat.

Czy jesteś osobą pełnoletnią ?

 

ABY WEJŚĆ NA STORNĘ

MUSISZ MIEĆUKOŃCZONE

18 LAT