Wtorek, 11 Grudnia, 2018     ostatnia aktualizacja 10-12-2018
 
Simply Great Italian Wines
 
2018-05-07

Już w najbliższy czwartek 10 maja 2018 roku po raz kolejny odbędzie się w Warszawie międzynarodowe wydarzenie winiarskie Simply Great Italian Wines, które gości co roku w najważniejszych stolicach świata. 

Na degustację win z 15 interesujących winnic włoskich, reprezentujących regiony od północy do południa Italii, zapraszamy do hotelu Regent, przy ul. Belwederskiej 23, w godzinach 14:00 - 17:00. Tym razem najliczniej zaprezentują się winiarze z Piemontu, przedstawiający wina nagradzane prestiżowymi nagrodami, a także przedstawiciele Toskanii, Wenecji, Sycylii i Sardynii.
Degustacja przeznaczona jest dla szeroko pojętej branży winiarskiej.
W celu rejestracji na to wydarzenie prosimy o skorzystanie z adresu: http://simplygreatitalianwines2018.evenea.pl

W godzinach 12.00-13.30 zapraszamy także na seminarium degustacyjne "Giro D`Italia" na którym omówione zostanie 12 win, wybranych przez organizatorów Simply Great Italian Wines z bogatego portfolio wystawców.
Zapisy na seminarium do pod adresem: http://simplygreatitalianwines2018.evenea.pl
Liczba miejsc ograniczona.



Poniżej lista firm winiarskich, winnic oraz wyróżnień i nagród przyznanych prezentowanym winom:
Katalog wydarzenia z opisami winiarni i win do pobrania tutaj.
 

Antonutti – Friuli Venezia e Giulia  www.antonuttivini.it
Boggero Giacomo – Piedmont
I Feudi di Romans – Friuli Venezia e Giulia  www.ifeudidiromans.it
International Wine Group – Veneto www.iwinesgroup.com
Luca Menicucci –  Tuscany  www.lucamenicucci.it
Tenute Tomasella – Friuli Venezia e Giulia  www.tenute-tomasella.it
Piemonte Land of Perfection – Piedmont  www.piemonteland.it
Araldica Castelvero – Piedmont www.araldicavini.com
Boeri – Piedmont www.boerivini.it
Cantine Bel Colle – Piedmont www.belcolle.it
La Chiara – Piedmont www.lachiara.it
Rabino Luigi – Piedmont www.rabinoluigi.com
Roberto Sarotto – Piedmont www.robertosarotto.com


Vinisfera objęła wydarzenie patronatem medialnym