Vinisfera

Winnica Niewinne Pole

Winnica Niewinne Pole została założona w 2019 roku w Pławnej, 30 km na południe od Wrocławia. Jest to przedsięwzięcie rodzinne, którego pomysłodawczynią jest Ania Bulak, winiarka i pasjonatka uprawy roślin. Jej prawą ręką jest jej córka Paulina, zaangażowana w rozwój winnicy oraz w procesy w winiarni. Młodsza córka Nicole jest odpowiedzialna za branding i marketing. Męska cześć przedsięwzięcia to Grzegorz, mąż Ani, oraz Kacper, mąż Pauliny. Każdy odnajduje się tu w innej roli, ale wszyscy mają jeden cel: aby ich wino było dobrej jakości a winnica była otwarta na ludzi, których ich wino będzie cieszyć. W planach jest tu miejsce do noclegu, winne spacery, degustacje i inne ciekawe wydarzenia.

Obecnie winnica ma powierzchnię 1,6 ha z potencjałem na więcej. Odmiany jakie tu znajdziemy to Solaris, Johanniter, Pinot Gris, Seyval Blanc, Sauvignon Blanc, Chardonnay, Gewurtztraminer, Pinot Noir i Cabernet Cortis.

Pierwszy rocznik (2021) to wytrawne i półwytrawne wina białe, głównie jednoszczepowe. Znajdziemy tu także białe Cuveé, Orange i Rosé. W beczkach dojrzewa wino czerwone.

Kontakt:
Winnica Niewinne Pole
ul. Topolowa 50
57–100 Pławna
Instagram: winnica_niewinnepole
Facebook: Winnica Niewinne Pole
www: niewinnepole.pl
biuro@niewinnepole.pl
tel.: Ania: 607999982
tel.: Pulina: 724873662

Vinisfera
Przewiń do góry

Jeżeli chcesz skorzystać z naszej strony musisz mieć powyżej 18 lat.

Czy jesteś osobą pełnoletnią ?

 

ABY WEJŚĆ NA STORNĘ

MUSISZ MIEĆUKOŃCZONE

18 LAT