Vinisfera

Zaproszenie na misję gospodarczą Wiedeń – Festival VieVinum

Zapraszamy do bezpłatnego udziału w misji gospodarczej do Wiednia, która odbędzie się w dniach 20-23.05.2022 r. oraz na warsztaty z rozwijania działalności eksportowej.
Uczestnicy misji odwiedzą winiarski Festival VieVinum (www.vievinum.com), tj. największe i najważniejsze wydarzenie winiarskie w Austrii, a także nawiążą kontakty biznesowe z zagranicznymi firmami.
Misja skierowana jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z siedzibą w Małopolsce, działających w branżach turystyka kulinarna i usługi gastronomiczne wysokiej jakości, w tym przede wszystkim do producentów i dystrybutorów win oraz produktów lokalnych.

Uczestnikom ZAPEWNIAMY:
udział w International Wine Festival VieVinum oraz wydarzeniach towarzyszących,
zakwaterowanie, wyżywienie i transport
udział w dodatkowych wydarzeniach, takich jak networking, spotkania biznesowe, spotkania z przedstawicielami izby gospodarczej/ambasady (do potwierdzenia).
Wyjazd na misję poprzedzą warsztaty mające na celu przekazanie wiedzy i umiejętności przydatnych do zwiększenia aktywności międzynarodowej przedsiębiorstwa.

Nabór zgłoszeń trwa do 23 marca 2022 r. Liczba miejsc ograniczona.

Szczegółowe informacje wraz z regulaminem znajdują się na stronie projektu: www.oees.pl/moeeh/rekrutacja-misje

Zapraszamy do kontaktu, chętnie udzielimy bardziej szczegółowych informacji, odpowiemy na pytania oraz pomożemy wypełnić dokumenty rekrutacyjne: email: magdalena.banas@fundacjagap.pl lub telefonicznie 12 42376 05.

Zapraszamy,
Zespół MOEEH


Projekt „Małopolska Open Eyes Economy Hub – promocja zagraniczna małopolskich FIRM-IDEI” jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Realizatorami projektu są Fundacja Gospodarki i Administracji Publicznej oraz Fundacja Warsztat Innowacji Społecznych.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Vinisfera
Przewiń do góry

Jeżeli chcesz skorzystać z naszej strony musisz mieć powyżej 18 lat.

Czy jesteś osobą pełnoletnią ?

 

ABY WEJŚĆ NA STORNĘ

MUSISZ MIEĆUKOŃCZONE

18 LAT