Vinisfera

Armaniaki w Warszawie

19 kwietnia w Warszewie w Pałacu Zamoyskich przy ul. Foksal pojawili sie czołowi producenci armaniaków. Była to wyjątkowa okazja by zapoznać sie z  ofertą jednych z najlepszych destylatów świata.


Imprezę zorganizowała SOPEXA wraz z Krajowym Międzybranżowym Biurem Armagnac, założonym przez producentów tego trunku.
Degustacja była okazją do spotkania z producentami i nawiązania kontaktów handlowych z firmami, które są już na rynku polskim oraz z tymi, które dopiero szukają polskich odbiorców.

Na prezentacji pojawili się:

– Armagnac de Montal
– Armagnac Delord
– Armagnac Veuve Lafontan
– Domaine de Joÿ
– Bas-Armagnac Domaine d’Espérance
– Château de Laubade – Leda SA
– Château du Tariquet
– Armagnac Castarede SA
– Bas-Armagnac Francis Darroze

Wszyscy uczestnicy prezentacji mogli zobaczyć także pokaz barmański „Najnowsze trendy w serwowaniu Armagnac” połączony z degustacją drinków oraz uczestniczyć w degustacji czekolad z Armagnac specjalnie przygotowanych na te okazję.
Według mnie spotkanie to przypieczętowało tylko opinię, że są to trunki prawdziwie bogate i niezwykłe. Absolutna światowa czołówka.
A już przy armaniakach Darroze`a szczególnie się rozczuliłem.

Mariusz KapczyńskiWarning: Attempt to read property "content" on int in /home/vinisfera/ftp/VINISFERA2.0/wordpress/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/third_party_compat/module.third_party_compat.php on line 490

Warning: Attempt to read property "content" on int in /home/vinisfera/ftp/VINISFERA2.0/wordpress/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/third_party_compat/module.third_party_compat.php on line 490

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Vinisfera Przewiń do góry