Vinisfera

Nowy dział Vinisfery!

Ruszył nowy dział Vinisfery – „Polskie Winnice”! Zgromadzone w nim archiwum ma za zadanie ułatwienie zainteresowanym znalezienie producentów polskiego wina, szkółek winoroślowych i „winiarskich gospodarstw” agroturystycznych, które mogą zaoferować winiarskie szkolenia, wizytę w winnicy i rodzime wino.
Baza „Polskie Winnice” ma za zadanie ułatwienie zainteresowanym znalezienie producentów polskiego wina, szkółek winoroślowych i „winiarskich gospodarstw” agroturystycznych, które mogą zaoferować winiarskie szkolenia, pogadanki, wizytę w winnicy i rodzime wino.
W przyszłości serwis chce informować również jaki rodzaj win i w jakiej cenie dany producent ma do zaoferowania. Wiele wskazuje, że już niebawem konsumenci wina, jego importerzy, hotele i restauracje będą poszukiwać polskiego wina – internetowa baza Vinisfery ma ułatwić kontakt potencjalnym nabywcom i „enoturystom” z producentami polskiego wina a także kontakty miedzy samymi winiarzami.

Zgromadzone archiwum danych ma także dać prosty, geograficzny obraz miejsc w Polsce gdzie powstaje wino, tworzące go odmiany winorośli, powierzchnię winnic i stylów wina, etc.

Mamy już pierwsze winnice. Na edycję czeka co najmniej kilkanaście kolejnych, które stopniowo będziemy dodawać do archiwum.

Zachęcamy do zgłoszenia winnic. Daj się znaleźć na mapie polskiego wina!

Mariusz Kapczyński

Nowy dział – tutaj. Więcej informacji o zgłoszeniu znajdziesz – tutaj.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Vinisfera
Przewiń do góry

Jeżeli chcesz skorzystać z naszej strony musisz mieć powyżej 18 lat.

Czy jesteś osobą pełnoletnią ?

 

ABY WEJŚĆ NA STORNĘ

MUSISZ MIEĆUKOŃCZONE

18 LAT