Vinisfera

Winnica Dwa Wzgórza

Winnica Dwa Wzgórza leży na pograniczu Roztocza, Wyżyny Lubelskiej oraz Kotliny Sandomierskiej. Ciężkie gliniaste gleby oraz lekkie piaszczyste dają wiele możliwości przy tworzeniu unikalnych w smaku win.

Winnica Dwa Wzgórza leży na pograniczu Roztocza, Wyżyny Lubelskiej oraz Kotliny Sandomierskiej. Ciężkie gliniaste gleby oraz lekkie piaszczyste dają wiele możliwości przy tworzeniu unikalnych w smaku win. Pierwsze winogrona zostały posadzone w 2015 roku na powierzchni 60 arów, do dziś w skład winnicy wchodzą działki o łącznej wielkości niemal 2 hektarów na których posadzone jest około 7500 winorośli.

Odmianami uprawianymi na wino białe oraz „Pierwszy Mróz” są: seyval blanc, bianca, hibernal, vidal blanc oraz jutrzenka natomiast na wino szare: leon millot, rondo i marechal foch. W naszej ofercie znajdują się różnego rodzaju wina białe oraz niespotykane na Polskim rynku wino szare oraz „Pierwszy mróz” a wszystkie produkujemy metodą szampańską. „Pierwszy Mróz” powstaje z owoców zbieranych późną jesienią, kiedy przychodzą pierwsze przymrozki, zapewnia to zarówno większą moc jak i słodycz, które komponują się dając doznania niespotykane w standardowych winach.
Oferta oraz opis win dostępne są na naszej stronie internetowej www.dwawzgorza.pl, aby być na bieżąco zachęcam do śledzenia naszych profili na Facebooku oraz Instagramie

Dane kontaktowe:
Winnica Dwa Wzgórza
Paweł Firosz
Ul. Błotna 8
23-310 Modliborzyce
www.dwawzgorza.pl
784947179, 784947114
winnica@dwawzgorza.pl


Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Vinisfera
Przewiń do góry

Jeżeli chcesz skorzystać z naszej strony musisz mieć powyżej 18 lat.

Czy jesteś osobą pełnoletnią ?

 

ABY WEJŚĆ NA STORNĘ

MUSISZ MIEĆUKOŃCZONE

18 LAT